top of page

Landscape of Social Bricks: Dr A Wing // Socialinių plytų peizažas: Dr A Wing

Year:

2018

EN

Dr a Wing —-> second part of the cycle

Simonas Kuliešis, using painting and drawing, studies relationships, visualizes social situations, encourages communication. His works are open - inviting to create together with the author and, therefore, never ending.

For the cycle ""Landscape of Social Bricks"", procedurality is extremely important. Its second part is dedicated exclusively to charcoal drawings, the accompanying sound of which leads the visitor into a dialogue with the artist's abstract thoughts.

LT

Stoji greta kito ir jungiesi į tvirtą darinį, saistomą nematomos medžiagos. Neartikuliuotos, neapčiuopiamos, tačiau juntamos. Kokį ryšį ji sąlygoja? Koks darinys iš to išauga? Kaip tai, kas nematoma, geba rišti matomus vienetus?

Dr a Wing —-> antroji ciklo dalis

Simonas Kuliešis, pasitelkęs tapybą ir piešinį, tiria ryšius, vizualizuoja socialines situacijas, skatina bendrauti. Jo kūriniai atviri – kviečiantys kurti drauge su autoriumi ir, todėl, niekad nesibaigiantys.

Ciklui „Socialinių plytų peizažas” procesualumas itin svarbus. Antroji jo dalis skirta vien tik piešiniams su anglimi, kuriems akompanuojantis garsas įvelia lankytoją į dialogą su abstrakčiomis menininko mintimis.

bottom of page