Latest News
Sep 22, 2022
Meno festivalis Skulptūros ir vitražo centre
Vilniuje įsikūręs Skulptūros ir vitražo centras rugsėjo 23-24 d. kviečia į meno festivalį. Tai ketvirtą kartą rengiamas nemokamas meno festivalis, kurio dviejų dienų programoje lankytojų lauks kūrybinės dirbtuvės, parodos, įvairūs meniniai užsiėmimai, centre reziduojančių menininkų pasirodymai, performansai, atviros studijos ir ekskursijos po jas bei muzikos scena su gyvais pasirodymais.
Apr 11, 2021
VDA parodų salėje „Titanikas“ – Simono Kuliešio paroda „Observanto kapti“: kviečia pajusti laiko tėkmę
Balandžio 15 d. – gegužės 15 d. VDA parodų salė „Titanikas“ (Maironio g. 3, Vilnius) kviečia į Simono Kuliešio „Observanto kapti“ parodą. Kultūros dienos proga atidaromoje parodoje, Simonas Kuliešis nagrinėja laiko tėkmės svarbą tapyboje, jo kaitą ir reikšmę pačiam žiūrovui.
Mar 5, 2021
Laisvalaikis – (ne)karantinas. Kokius filmus ir knygas rekomenduoja Simonas Kuliešis?
Tapytojas Simonas Kuliešis pasidavė virtualios kultūros virusui, suorganizavo vieno paveikslo parodą „Klausykis bangų“. Vis dėlto, jo manymu, virtualus menas gelbėja tik iš susiklosčiusios situacijos, tačiau perteikti tikrą jausmą, kūrinio esmę sudėtinga. „Su paviršiumi susitinkame, o su kūrinio vidumi – nelabai, todėl nelieka meno kūrinio didžiosios svarbos“, – sakė kūrėjas. Tačiau šičia nelabai ką pakeisi, tad belaukdami karantino atlaisvinimų su S. Kuliešiu pasikalbėjome apie knygas, filmus ir kitas laisvalaikio formas.
Mar 20, 2017
Tapybos maršrutizatoriai: jaunųjų autorių tapyba po Vilnių keliaus troleibusais
Meno laboratorija „Shch/šč“ Vilniaus miesto kraštovaizdyje pristato projektą „Tapybos maršrutizatoriai“. Nuo kovo 21 dienos Vilniaus gatvėmis kelis mėnesius važinės penki troleibusai, apipavidalinti žinomų ir aktyviai kuriančių naujosios kartos tapytojų darbų atvaizdais.
Jan 22, 2015
Simonas Kuliešis. „Be pavadinimo"
Tai pirmoji paroda iš keturių būsimų renginių ciklo. Tapytojas teigia, kad pagrindinė parodos idėja – žiūrovo ir objekto santykis: „Šia paroda siekiu atskleisti kūrinių gylį, noriu, kad lankytojas į kūrinius žiūrėtų be išankstinio nusiteikimo ir interpretacijos kiltų čia ir dabar, akis į akį susidūrus su ekspozicija."